V celistvosti sama sebou

Posledních pár let mne to stále víc a víc volá k práci s lidmi, kteří již mají něco “odpracováno”. Díky moc za vás všechny, kteří jdete svou cestu kontinuálně se mnou, vyrostli jste během toho na ní a já vás stále mohu provázet🙏 
 
Moc si přeju od letošního podzimu pracovat dlouhodobě se skupinou žen, které již mají v nahlížení do sebe sama a v následném procesu zpracovávání něco za sebou a dlouhodobě pracují i s tělem 🙇‍♀️
 
Otevřela jsem možnost společného 9ti měsíčního ponoru nejprve ženám, které již se mnou nějaký čas pracují. Ukazuje se ale, že to není cesta pro všechny.
 
Je to cesta jen pro odvážné. Pro ty, kdo se skutečně chtějí hlouběji spojit samy se sebou na všech úrovních a sdílet to pravdivě s dalšími ženami. Je to cesta pro ženy, které chtějí mít na své cestě podporu a přitom se učit být ve své vlastní pravdě ☯️
 
A tak vyhlašuji, že do poloviny října je ještě možné se k nám připojit. Začneme v druhé půlce října 2023.
 
Budeme se setkávat pravidelně 1x za měsíc, k tomu si dáme jeden víkendový seminář a průběžnou práci na doma s podporou.
 

O čem to bude?

Stoupnout si do toho, kým skutečně jsi. Pod těmi všemi nánosy.

Vím, že na tom už nějakou dobu pracuješ. Dala jsi do toho spoustu energie, času a peněz. Ušla jsi dlouhou cestu. A naučila ses, že život je nekončící cesta mnohavrstevnatostí bytí a když odkryješ a zpracuješ jednu vrstvu, objeví se další..

A tahle další vrstva právě teď čeká na zprocesování. Ty víš, že s ní chceš pohnout. A že chceš a potřebuješ na tuhle cestu průvodce.

Moje vlastní cesta je stejné skládání dílků puzzle jako děláš na ty. Bez mých učitelů a průvodců bych některé dílky, co už mají své pevné místo, zřejmě ještě hledala.

Přináším ti světlo na cestu do stínu, kde pro tebe budu držet prostor, abys mohla nahlédnout, co je třeba integrovat, aby celek tvojí skládačky dával víc smysl.

Naším hlavním nástrojem bude vědomá práce s tělem. Budeme prohlubovat své vnímání jednotlivých vrstev sebe sama, svého těla a zacházení s vlastní energií a propojovat jak se toto ukazuje v realitě, kterou žijeme.

Co můžete čekat na společné cestě?

🌚 PONOŘENÍ DO HLOUBKY SEBE SAMA
🪷 NACHÁZENÍ A INTEGRACE „CHYBĚJÍCÍCH“ DÍLKŮ SEBE
🧘‍♀️ ROZVÍJENÍ CITLIVOSTI VNÍMÁNÍ SVÉHO TĚLA
💫VĚDOMÁ PRÁCE SE SVOU ENERGIÍ
👣 POSILOVÁNÍ DŮVĚRY V SEBE SAMA A VLASTNÍ TĚLO
🤼‍♀️ PROSTOR PRO SEBE A SVÉ POTŘEBY
💃 SPOČINUTÍ V TĚLE A UZNÁNÍ EMOCÍ, JEŽ SE OBJEVUJÍ

Moc se na tuhle společnou cestu těším. Rezonuje to s tebou? 

Pokud si chceš přečíst víc praktických info o termínech, ceně.. přejdi na fb stránku události Pravdivé tělo – v celistvosti sama sebou.

Pokud se chceš dozvědět víc o tom, jaký bude rámec naší společné práce, potkat se spolu a sama si navnímat, zda je tohle právě teď pro tebe, popovídat si o tom, kdo jsi, čím procházíš a zda tě mohu provést tam, kam se potřebuješ podívat, klikni na zelené tlačítko níže 🌺