Co nabízím - moje služby pro vaši duši a vaše tělo

Individuální terapie - osobně i online

Individuální péče umožňuje zacílit pozornost přesně a do hloubky, kam kdo v daný okamžik potřebuje. Pro změnu jež se odrazí v realitě nestačí věci chápat rozumem. Skrz vědomou práci s tělem a kontakt s tím, co v sobě neseme, se prožitky a emoce uložené v těle otvírají a vzniká prostor, aby se přeskládalo vše, co je potřeba.

Ozvěte se a domluvíme společně možnosti a rámec naší spolupráce.

Workshopy a skupinové programy

AKTUÁLNÍ MOŽNOSTI připojit se na společnou cestu:

STŘEDY 15. 5. – 26. 6. 2024, 18.00-20.00  Doma ve svém těle

JEDNODENNÍ A VÍCEDENNÍ SEMINÁŘE V PRAZE A OKOLÍ:
Připravují se na období květen – srpen 2024. Více info brzy.

Online programy pro samostatné

Chtěli byste lépe rozumět tomu, co vám vaše tělo sděluje a jak se v něm cítíte? Praxe pro uzemnění, a ukotvení v těle, pro ty kdo preferují projít si program sami, odkudkoli kde se nachází. Naučte se zacházet s obrazy, jež si o sobě a těle tvoříte. 

Připravuji pro vás ONLINE VERZI oblíbeného programu DOMA VE SVÉM TĚLE. Spuštění programu jaro/léto 2024 – přihlašování bude otevřeno v průběhu dubna 2024!

Videa a meditace pro domácí praxi

Sekce se připravuje. Přihlaste se k odběru novinek a zajistěte si tak informace o spuštění sekce videí mezi prvními. Předpokládané spuštění sekce duben 2024. 

Těšte se na video průvodce a techniky vhodné pro domácí praxi a vedené meditace (audio) k prohloubení napojení na moudrost vašeho těla a pomoc v následné integraci získaných informací a naučených technik do vašeho běžného života.