Co nabízím - moje služby pro vaši duši a vaše tělo

Individuální terapie - osobně i online

Individuální péče vám umožní zacílit pozornost přesně a do hloubky tam, kam to právě vy v daný okamžik potřebujete. Pro změnu v našem vnitřním nastavení nestačí pouze věci pochopit rozumově. Skrze vědomou práci s tělem, přes pohyb a kontakt sami se sebou se všechny naše prožitky a emoce, které jsou v těle uložené, otvírají a vzniká tak prostor, aby se přeskládalo vše, co je potřeba.

Online programy

Chtěli byste lépe porozumět tomu, co vám vaše tělo sděluje, vyznat se v tom, jak se v něm cítíte a naučit se zacházet s obrazy, které si sami o sobě a svém těle vytváříte? Připravujeme pro vás online verzi oblíbeného programu „Doma ve svém těle“ a „SebeVědomá žena“! Přihlašování bude spuštěno v dubnu/květnu 2022 – více info již brzy.

Videa pro vaši domácí praxi

Sekce se připravuje. Přihlaste se k odběru novinek a zajistěte si tak informace o spuštění sekce videí mezi prvními. Předpokládané spuštění sekce duben/2022. 

Vedené meditace pro spojení s moudrostí vašeho těla

Sekce se připravuje. Přihlaste se k odběru novinek a zajistěte si tak informace o spuštění sekce videí mezi prvními. Předpokládané spuštění sekce květen/2022.