Reference klientů

"Mám pocit, že ze skupiny SebeVědomá žena zatím čerpám nejvíce ze všeho, co jsem kdy absolvovala. Když jsi mluvila o tom, že by bylo fajn, abychom si ze skupiny odnesly alespoň jednu jedinou věc, tak já jich objevila postupně hned několik a byla jsem až překvapená, kolik toho je. Tou nejcennější je, že se mi díky pohybu daří dostat zpátky sama k sobě, do harmonie, když mě něco rozhodí. Daleko častěji taky umím sama poznat, jak se v určité situaci rozhodnout tak, aby mi bylo dobře, stačí přitom sledovat úplně jemné náznaky svého pocitu v těle. Nedaří se to vždy, ale za každou takovou situaci jsem nesmírně vděčná."
Ivana V.
na mateřské dovolené
"Díky tomu, že moje tělo dostalo mnohem větší prostor než kdykoliv předtím, tak opravdu řeklo své. Díky, že si mě v průběhu trvání skupiny podržela. Ještě teď si velmi silně uvědomuji jak jsem v té době byla rozebraná do posledního dílku mého těla i duše. Byla to pro mě osobně velmi drsná cesta. Zpětně cítím a vím, že to bylo dobře. Velmi si vážím tvého přístupu, je obdivuhodné, jak jsi s námi zvládla pracovat i v online setkáních. Celou dobu skupiny jsem se cítila v bezpečí a to mi pomohlo jít velmi hluboko. Po posledním setkání jsem cítila velikou svobodu a odpovědnost za tu cestu, kterou jsem prošla a z které nechci udělat ani krok nazpět. Zároveň na své minulé já nikdy nezapomenu a vždycky ho obejmu, protože to nemělo snadné. Rozhodně ještě nejsem sebevědomá žena, ale také už nejsem ta hromádka neštěstí, strachu a úzkosti a toho si velmi vážím."
Barbora T.
účetní
"Ahoj Veroniko, moc ti děkuju za vedení tanečních terapií. Moc mi tvůj přístup vyhovuje a myslím, že je to opravdu jedinečně unikátní. Jsem ráda za všechno, co jsem mohla skrz ty hodiny projít, najít a poznat. Doufám, že se všechno bude pro mě i nadále vyvíjet čím dál tím líp."
Barbora S.
asistentka
"Děkuji, za společné chvíle ve skupině SebeVědomá žena, díky kterým se mi to covid období lépe snášelo. Díky za to, co jsem se o sobě dozvěděla a za možnost sdílet s ostatními."
Markéta M.
lékařka
"Minulý rok jsem u Veroniky navštěvovala ženskou terapeutickou skupinu. Chtěla jsem se přesunout z hlavy více do těla a naučit se více poslouchat signály svého těla v běžném životě, ať už jen sama se sebou nebo při interakci s ostatními. Uvědomila jsem si, že to důležité, na čem záleží, je poslouchat své tělo a dělat to, co je s ním (tedy se mnou) v souladu. Díky účasti ve skupině jsem se o sobě dozvěděla něco, co by se třeba při rozhovoru odhalovalo obtížně, a nyní záleží hlavně na mojí vnímavosti, abych dokázala informace z těla brát v potaz i v každodenním životě. Tanečně pohybová terapie s Veronikou je dobrá cesta k tomu začít si tyhle souvislosti uvědomovat."
Anna S.
pracovnice v sociálních službách
"Ahoj Veroniko, díky za kurz, kterým jsem si mohla projít. Děkuju za uvědomění, jak obohacující je různorodá skupina. Občas jsem si říkala, že se cítím na dně, ale pak člověk poslouchá příběhy žen s psychickými obtížemi a dojde mu, že jeho problémy jsou v podstatě malicherné. Vím, že skupina byla zaměřená na pohybovou terapii, ale mě osobně velice vyhovovalo, když jsme měly i větší prostor pro verbální sdílení. Myslím, že i ostatní ženy to bavilo a tyto hodiny pro mě osobně byly velkým přínosem. Ráda bych v budoucnu takový koncept navštěvovala. Těším se na setkání v budoucnu. Myslím, že za své pohodové těhotenství vděčím mimo jiné i tvému kurzu, takže ještě jednou díky! "
Ivana K.
lektorka jógy