Pravdivé tělo - v celistvosti sama sebou

STOUPNOUT SI DO TOHO, KÝM SKUTEČNĚ JSI.

Pod těmi všemi všemi nánosy.

Vím, že na tom už nějakou dobu pracuješ. Dala jsi do toho spoustu energie, času a peněz. Ušla jsi dlouhou cestu. A naučila ses, že život je cesta mnoha vrstvami bytí a když odkryješ a zpracuješ jednu vrstvu, objeví se další.

Tahle další vrstva právě teď čeká na zprocesování. A ty víš, že s ní chceš pohnout. A že chceš a potřebuješ na tuhle cestu průvodce.

Moje vlastní cesta je stejné skládání dílků puzzle jako děláš na ty. Bez mých učitelů a průvodců bych některé dílky co už mají své pevné místo zřejmě ještě hledala. Přináším ti světlo na cestu do stínu, kde pro tebe budu držet prostor, abys mohla nahlédnout, co je třeba integrovat, aby celek tvojí skládačky dával víc smysl.

🙇‍♀️ KDY: 14.11.2023 – 30.6.2024, 1x měsíčně, úterý 18.30-21  🙇‍♀️ KDE: Centrum šestý smysl, Široká 14, Praha 1

PŘIPOJ SE NA SPOLEČNOU CESTU

Naším hlavním nástrojem bude vědomá práce s tělem. Budeme prohlubovat naše vnímání jednotlivých vrstev sebe sama, svého těla a zacházení s vlastní energií a propojovat jak se toto ukazuje v realitě, kterou žijeme.

DŮLEŽITOU SOUČÁSTÍ SPOLEČNÉ PRÁCE JSOU „ÚKOLY“ pro samostatnou domácí praxi a pro integraci práce ve skupině do svého života.

Nezbytná je ochota podívat se skutečně dovnitř sám na sebe. Pokud nemáš kapacitu a zájem věnovat pozornost sama sobě i mimo společná setkání, není tato cesta pro tebe vhodná. Pokud váháš, zda je tato cesta pro tebe vhodná, ozvi se mi a řekneme si.

CO ČEKAT NA SPOLEČNÉ CESTĚ?

🌚 PONOŘENÍ do hloubky sebe sama

🪷 NACHÁZENÍ A INTEGRACE „chybějících“ dílků sebe

🧘‍♀️ ROZVÍJENÍ CITLIVOSTI vnímání svého těla

💫VĚDOMÁ PRÁCE se svou energií

👣 POSILOVÁNÍ DŮVĚRY v sebe sama a vlastní tělo

🤼‍♀️ PROSTOR pro sebe a své potřeby

💃 SPOČINUTÍ V TĚLE a uznání emocí, jež se objevují

CENA:  2 000,- Kč/ měsíc, tj. celkem 16 000,- Kč za 8 měsíců intenzivní společné cesty

JAKÝ BUDE RÁMEC NAŠÍ CESTY?

– Pravidelně 1x měsíčně se budeme setkávat V ÚTERÝ, 18.30-21.00
– Předpoklad termínů: 14.11., !čtvrtek! 14.12., 16.1., 13.2., 12.3., 9.4., 7.5., 4.6.
– Závěrečné setkání kruhu se uskuteční koncem června 2024 (termín domluvíme)

Na cestu vykročíme individuálním setkáním (45-60 minut, naživo/skype), před začátkem skupinové práce. Chci se s tebou poznat, než začneme pracovat společně v kruhu. Pomůže ti to utřídit si, proč a s čím přicházíš a stanovit si záměr, k němuž účastí v kruhu směřovat. Po přihlášení tě kontaktuju pro domluvení termínu.

– Jako součást společné cesty nabízím víkendový seminář pro hlubší ponor (není zahrnuto v ceně).